Szövegértési versenyt tartottunk.

1. Fábián Balázs

2. Szép Sarolta

3. Balogh Alexa

05-én Délelőtt a Mikulás megajándékozta a gyerekeket. A testvérosztályok is meglepték egymást egy kis emléktárggyal. Délután Mikulás-bulit rendeztünk. Nagyon jó hangulatban telt el ez a nap. Volt tréfás vetélkedő , seprűs tánc és limbó is.

11-én Karácsonyi meglepetésként mozi volt a művelődési házban , ahol a község minden intézménye részt vett.

A karácsonyi projekt keretében tanórákon és tanórákon kívül a téli ünnepekről szerezhettek információkat a gyerekek. Elkészítettük a saját hóemberünket műanyag poharakból , valamint az iskola elé egy hatalmas adventi koszorú került.

A karácsonyi műsort december 18-án tartottuk, melyen fellépett a Kuckó Alapítvány , az iskolások és az óvodások , valamint a helyi nyugdíjas klub is.